top of page
  • Writer's pictureJūratė Gembutienė

NAUJAS POZITYVIŲ NAUJIENŲ PORTALAS DABARTINIO GYVENIMO PERIPETIJOSE

Atnaujinta: 2021-04-14

Ateina laikas, kai norisi sustoti... Sustoti tam, kad paklausti savęs, kas esi ir, ką veiki?

Įkvepi gaivaus oro, nusišypsai...

Ir atsakymas tik vienas – esi žmogus ir nori gyventi.

Todėl greitas šiuolaikinis gyvenimo tempas ir viskas, kas su juo, pasilieka kažkur toli, nes tai jau nebe tu.

Tu kitoks!

Kaip ir pozityvių naujienų portalas „LAIKAS TAU“.

Nuo nuolatinio skubėjimo ir įtempto gyvenimo ritmo, patiriamo streso ir negatyvios informacijos gausos pavargę žmonės ilgisi gilaus, dvasingo, prasmingo, praturtinančio ir pakylėjančio turinio, todėl šis portalas sukurtas pateisinti tokių sąmoningų asmenybių lūkesčius ir plačiai skleisti pozityvias žinias ir naujienas.

Žalia žolė, mobilus telefonas, rankos
© Canva

Pozityvių naujienų portalas „LAIKAS TAU“. Kas tai?


Ši internetinė svetainė kviečia skaitytojus pasinerti į įvairiausios tematikos pozityvios informacijos srautą, pasisemti įkvėpimo, surasti rūpimus atsakymus, taip pat patiems dalytis portalo idėją atitinkančiomis naujienomis, žiniomis, darbais, veiklomis, kūryba ar tiesiog prasmingomis mintimis.

Pozityvios mintys ir mąstymas, jų perteikimas žodžiais atsispindi žmogaus savijautoje ir iššaukia pozityvius veiksmus, nuo kurių kasdienybė tampa geresnė ir gražesnė. O gyvenimas yra toks trumpas ir trapus, kad viena didžiausių vertybių ir brangiausių turtų kiekvienam tampa laikas. Šių dienų chaose, įtampoje ir nuolatiniame bėgime ir mūsų laikas jau ne eina, o bėga. Sustabdyti ir sutaupyti laiko neįmanoma, bet galime neišbarstyti veltui turimo, protingai jį paskirstę ir labiau vertindami.

Mūsų portalo idėja yra prasmingas, harmoningas, gerai nuteikiantis laikas tau ir sau. Viską keisti reikia pirmiausia nuo savęs ir tada keisis tave supanti aplinka. Norėdami sumažinti tamsos ir negatyvo pliūpsnį, nors kiek sulėtinti pašėlusį gyvenimo tempą, turime matyti pasaulį daugiau per gerumo, pasitikėjimo, pasiaukojimo spindulius.

„LAIKAS TAU“ – tai vienas iš tų spindulių skaitytojams.


Nuotraukoje J. Gembutienė © asmeninis archyvas

Kaip kilo mintis sukurti naujienų portalą „LAIKAS TAU“?


Anot interneto svetainės įkūrėjos Jūratės Gembutienės, ji pati susidūrė su didele pozityvios ir kilnią idėją skleidžiančios informacijos viešinimo ir sklaidos problema, kai nei vienas naujienų portalų nesutiko paskelbti straipsnių apie jos debiutinės knygos „Palieski angelo sparnu“ išleidimą ir organizuojamą pristatymo turą po Lietuvą.


Buvo keista, nes eilėraščių, esė ir fotonuotraukų rinkinys „Palieski angelo sparnu“ ne šiaip knyga, prie jos prisidėjo net 110 talentingų žmonių. Ir 20 proc. nuo kiekvienos parduotos knygos skiriama labdaros ir paramos fondui „Mamų unija“. Tai labdara, – pabrėžia knygos autorė Jūratė Gembutienė, – bet žurnalistai ir redaktoriai įžvelgė komerciją.


Štai tada Jūratei Gembutienei, pasitarus su renginių organizatore Andžela Pontežiene, kilo mintis sukurti pozityvių naujienų portalą, kuriame talentingi žmonės galėtų paskelbti savo kūrinius ir nekomercinius straipsnius.


Nuotraukoje A. Žemaitienė, A. Pontežienė, G. Vaitulevičienė © asmeninis archyvas

Kaip mintis tapo kūnu?


Šiuo metu, kada taip sunku psichologiškai ir emociškai, kai gyvename izoliuoti ir laikomės karantino dėl visą pasaulį persekiojančio koronaviruso COVID-19, norisi kažko, kas pakeltų nuotaiką, praskaidrintų mintis ir priverstų susimąstyti.

Ilgai nelaukdama, Jūratė Gembutienė, sustabdžiusi savo verslą Airijoje, sėdo prie kompiuterio ir sukūrė pozityvių naujienų portalą „LAIKAS TAU“. Netrukus pakvietė talkininkauti keturias bendramintes – Vidą Meilę, Andželą Pontežienę, Giedrę Vaitulevičienę ir Audronę Žemaitienę, kurios noriai sutiko pasidalyti savo mintimis ir darbuotis, padedant žmonėms suteikti daugiau pozityvumo.

Taip mintis tapo kūnu. Skaitytojai jau gali mėgautis pirmaisiais interneto svetainės „LAIKAS TAU“ įrašais ir publikuoti savo tekstus.


Nuotraukoje V. Meilė © asmeninis archyvas

Pozityvumas – raktas į šviesesnį rytojų ir sėkmingą tikslų įgyvendinimą


Anot Jūratės Gembutienės, pozityvių naujienų portalo „LAIKAS TAU“ redaktorės, tik pozityvus mąstymas suteikė jai galimybes pasiekti savo tikslus įvairiose srityse: išplėtoti klestintį vestuvinių suknelių verslą įkurtoje dizaino studijoje „Urata designs“, išleisti analogų Lietuvoje neturintį eilėraščių, esė ir fotonuotraukų rinkinį „Palieski angelo sparnu“, įsteigti internetinį knygyną ir įgyvendinti daugybę kitų sėkmingų kūrybinių projektų.

„Aš į pasaulį žiūriu visada tik iš gerosios pusės. Stengiuosi apeiti tai, kas negatyvu. Gal todėl man gyvenimas atrodo daug švaresnis. Pritariu populiaraus knygų autoriaus Robino Sharma minčiai, kad „Išorinio gyvenimo sėkmė prasideda viduje“, – sako pozityvių naujienų portalo „LAIKAS TAU“ įkūrėja Jūratė Gembutienė.


Būtent pozityvus mąstymas motyvuoja žmogų nepasiduoti pačiomis sunkiausiomis ar net beviltiškiausiomis akimirkomis. Gebėjimas tokiais momentais įžvelgti gerąją, gražiąją, teigiamą pusę bei tikėjimas ir viltis, kad viskas bus gerai, palaiko ir skatina veikti, matyti darbo prasmę.


Jūratė Gembutienė siūlo iš savo žodyno išbraukti jungtuką „bet“ ir tikėti, kad viskas gyvenime yra įmanoma, tik reikia tuo tikėti. Ji tiki, kad kiekvienas žmogus iš prigimties menininkas, tad pozityvių naujienų portale „LAIKAS TAU“ laukiami visi lietuviai, gebantys ir, svarbiausia, norintys dalintis gražiais savo darbais. Kviečiami visi meno kūrėjai – profesionalai ir mėgėjai: rašytojai, dailininkai, fotografai, dizaineriai ir kitų meno sričių atstovai dalintis savo pasiekimais, skleisti gerą žinią bei pozityvo užtaisą.


Būkime pozityvūs!

Norite sekti mus Facebook‘o paskyroje, spauskite čia

Turite klausimų, spauskite čia

Norite gauti naujausias žinias, prenumeruokite mūsų pozityvių naujienų portalą.


! Norėdami komentuoti, būtinai turite prisijungti prie naujienų portalo (prisijungimas straipsnio viršuje).

473 peržiūros1 komentaras

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page