top of page
  • Writer's pictureVida Meilė

TU - MANO SIELOS AMŽINA RAMYBĖ

„Tu mano meilė, jėgos ir gyvybė,

Tu mano sielos amžina ramybė." 11-ka žodžių, o juose tiek daug pajautimo... Poetas Vincas Mykolaitis-Putinas rašydamas mintijo apie savo gimdytoją. Šiandien galiu tvirtinti, kad mes – mamos šiuos prasmingus žodžius dedikuotume savo vaikams, o tapusios močiutėmis, ir anūkams.

Prieš metus didelėmis žydromis akimis pirmą kartą į pasaulį pažvelgė mano dukros dukra. Nustebau suvokusi, kad šio trapaus kūdikio atėjimas mano sielą apgaubė švelnia ramybės skraiste. Tą akimirką patikėjau stebuklu.


Juk jausti meilę Žmogui, kurio dar nematei, nepalietei nei žvilgsniu, nei apkabinimu, kuris yra taip toli, kad aplankyti Jį gali tik mintimis, yra tikras stebuklas.


Spalvota nuotrauka
Tobula dovana. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Anūkė – tobula dovana


Stebuklas, kai paėmus anūkę ant rankų įsitikini, jog unikali motinos meilė savo vaikui prilygsta naujam jausmui, kurį jauti vaiko vaikui. Stebuklas – išvysti pažįstamą mimiką ar judesį, kuriuos nešiojiesi su savimi tiek metų, kiek metų yra pačios vaikui.


Stebuklas, vos Ją prisiminus pajusti Kalėdų euforiją, kai po ilgo skubėjimo gyventi ir laukimo gimti, aplanko begalinis džiaugsmas jaučiant dviejų žmonių meilės ir švelnumo pritvinkusias širdis dėl savo nuostabiausio kūrinio, dėl tobuliausios dovanos. Ne tik sau.


Stebuklas, kai 365 dienos virsta pirmais kartais. Pirmi patyrimai, lyg mažyčiai sraunūs džiaugsmo upeliukai suteka į begalinę Laimės jūrą, kurioje maudosi jauna šeima bei jų artimieji. Maudausi ir aš. Nuostabus jausmas! Nepaprastai dėkinga dukrai ir žentui už galimybę tai išgyventi.


Tu – mano sielos amžina ramybė


Anūkėle, šiandien Tau sukanka vieneri. Tu – dar per maža, kad skaityti ir suprasti ką Tau jaučiu, tačiau noriu dalintis.


Tu man esi stebuklas, nes Tavyje tiek daug... mano praeitis, mūsų dabartis ir Tavo ateitis. Tu turi nepaprastų galių man... Tu lyg pavasaris – atėjai į Žemę nuostabiu gamtos atgimimo laiku ir pažadinai įsimylėjimo žavesį – šis jausmas mane ištiko paėmus Tave ant rankų. Tu esi lyg saulė – savo neišblėstančia šypsena skleidi meilės šviesą, kuri akimirksniu ištrina mano nuovargį ar liūdesį. Trykštančia energija, drąsa ir troškimu patirti: paliesti, paragauti, išbandyti... primeni aistrą gyvenimui. Tu man – sekmadienio šventumas, kai matydama Tave ekrane širdyje jaučiu šventę. Tu – mano žinojimas, kad išeidama paliksiu daugiau nei sukūriau pati. Ir nusiraminimas, nes paskutinis atsisveikinimas mano vaikui (Tavo mamytei) nebus toks baugus ir skausmingas. Tu – tikrumas, kuris lyg Baltijos jūros banga nuplovė anksčiau jaustą ilgesį. Tu esi mano meilė, jėgos ir gyvybė, Tu – mano sielos amžina ramybė.


Su PIRMUOJU GIMTADIENIU, brangi, mylima, tolima ir pati artimiausia, pirmoji ir kol kas vienintele anūkėle! Džiuginančių Tave stebuklų! Džiuginančių Tavo mamytę ir tėtį! Tavo mamytės mama (dar nežinau kaip mane pavadinsi)


Su meile Vida Meilė


! Norėdami komentuoti, būtinai turite prisijungti prie naujienų portalo (prisijungimas

straipsnio viršuje).

112 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page