top of page
  • Writer's pictureVida Meilė

Kviečiu arbatos su sėkmės prieskoniu... INTERVIU SU EVELINA BILIŪNAITE

Atnaujinta: 2021-04-14

„Tikslo siekimas yra viena svarbiausių sėkmės sąlygų, nesvarbu, kokio tikslo yra siekiama.“

Džonas D. Rokfeleris II


Pirmoji naujojo portalo „LAIKAS TAU“ herojė Evelina Biliūnaitė (iki 2018-10 mėn. E. Tamulaitienė) ateities profesiją susikūrė pati, o dabar moko ir kitus. Smagu pasidalinti pozityviomis žiniomis iš pirmojo šaltinio apie kelionę į sėkmę... (Inspire.lt)

Jūs - vaikystėje? Kaip vaikystė įtakojo Jūsų dabartį?


Visa savęs esmė buvo jau vaikystėje ir dabar nieko nepakitus. Kokia buvau tada, ką mėgau veikti, viską panaudojau jau suaugusi savo mylimose veiklose. Vaikystėje dievinau vienatvę ir gamtą - tą turiu susikūrus sau dabar. Mėgau kurti: piešti, rašyti, skaityti, strateguoti - tą dabar taip pat pritaikau savo veiklose. Mėgau būti tarp žmonių, bet neprisileisti jų per arti. Man gera bendrauti, tačiau iki tam tikros ribos - visiškai nekyla noras linksmintis per visą savaitgalį su draugais, mieliau renkuosi ramybę. Dievinau gyvūnus - dabar irgi, auginu keturis augintinius. Mėgstu, kad jie būtų šalia, todėl dirbu „iš namų“. Čia jaučiuosi geriausiai.


Mano vaikystėje, augant be tėčio, tik su daug darbų dirbančia mama, buvo nevaržoma mano laisvė. Man nebuvo jokių ribojimų. Aš galėjau veikti, ką tik sumanydavau. Tai vyksta ir dabar. Mano visi sprendimai - saviti, nestandartiniai, nemasiniai. Savo gyvenime neturiu sau nubrėžus jokių ribų jokioje srityje.


Labai mėgau susirašinėti raštu - per dieną gaudavau ir išsiųsdavau apie 30-40 laiškų. Dabar panaši mano komunikacija socialiniuose tinkluose. Telefonu nekalbu šešti metai, nebent labai svarbus skambutis. Visa komunikacija vykdoma raštu. Beje, tai yra viena mano „paslapčių“, kodėl aš per dieną atlieku „tūkstančius“ užduočių: mano energijos niekas „neardo“ savo „įsibrovimu“ – telefono skambučiu. Aš tokiu būdu galiu pabaigti, ką esu pradėjusi, ir nenorėčiau, kad mano kūrybą nutrauktų skambutis.


Vairuoju automobilį nuo devynerių savo gyvenimo metų. Dar prieš tai turėjau mėlyną geležinę mašinytę su pedalais. Ir šiandien man vairavimas - tikra atgaiva. Esu skaičiusi, kad kiekvienas žmogus turi savo ritmą, tad aš dievinu vairuoti savu ritmu.


Kiek save pamenu, svajojau gyventi iš kūrybos ir, drąsiai sakau, – gyvenu iš kūrybos.

Jeigu galėtumėte įvardinti savo gyvenimo sėkmės istoriją žingsniais, kokie būtų jų apibūdinimai?


Sėkmės žingsniai:

1. Savo sąmonėje neturėti žodžio „NE“ nei iš kitų, nei iš savęs.

2. Labai stipriai tikėti savo idėja, tačiau tai pavyks tik tada, jei laikysitės trečio žingsnio.

3. Nežiūrėti, nesekti informacijos, kas ką daro geriau ar blogiau už jus. Neturėti įpročio žiūrėti, kas ką daro. Daryti tik savaip!

4. Sugalvoji - iš karto darai! Kitaip nepadarysi.

5. Neturėti, kas vertina tai, ką esi sugalvojęs. Paleisti tai kaip produktą ir žiūrėti, kaip vyksta prekyba tarp svetimų žmonių. Jokiu būdu nepadaryti klaidos - parodyti saviems ir, tik jiems „palaiminus“, leisti produktą rinkai. Ne! Savų nereikia čia „kišti“. Retas, kuris supras. Dar retesnis laimins jus iš tiesų.

6. Kai labai labai tingi... Na, jau taip labai, kad kojos eina į priešingą pusę, o galva pati ant kaklo nesilaiko. Keltis ir eiti! Jau dienos pabaigoje Visata apdovanos dovana. Tai patikrinta!

7. Kai labai labai sunku ir neturi, kas paguostų, patartų, užtartų, turėti savo viduje guodėją kumyrą. Aš turiu mergelę Mariją - vaizduotėje, kai einu iš proto, įsirangau į jos glėbį ir nurimstu.

8. Kiekvieną dieną bent valandą medituoti: vairuoti, skaityti knygą, sportuoti, klausytis muzikos, vaikščioti gamtoje, jei yra galimybė, praktikuoti rebefingą, ... Tik medituoti, savaip, tačiau medituoti!

9. Svajoti! Ir nebijoti pasakoti apie savo svajones kitiems. Jie vis tiek netiki, o jų netikėjimas pagreitina svajonių atėjimą į realybę.

10. Ką bekurtum, apie ką svajotum dėl savęs, galutiniame rezultate galvoti apie tai, kaip tai padės Žmonijai.

Būtų nuostabu, jei patartumėte, kas, Jūsų manymu, būtina žmogui keliaujant sėkmės link?


1. Stipri valia.

2. Begalinė meilė Dievui.

3. Begalinė meilė artimiesiems, savo šeimai, vaikams, tėvams, seneliams. Nesvarbu, kas ką apie Jus galvoja, svarbu – Jūs juos mylėkit. Tai reikš, kad nesinešiojate su savimi nuodų taurės.

4. Kuo ramesnė aplinka.

5. TV - jei žiūrite, tai įsitaisykite galimybę prasukti reklamas, nežiūrėti žinių, nes jos pateikiamos kaip labai svarbios, nors tai, ko gero, Visatai kelia juoką. Žiūrėkite tik įkvepiančias laidas apie asmenybes, kurios kažką sukūrė, nuėjo įdomų kelią, kad tų žmonių istorija galėtų Jus įkvėpti.

6. Netuščiažodžiaukite su aplinka, kurioje esate. Kitų apkalbėjimai dažnai atiduoda nemažai Jūsų pačių energijos tiems kitiems, kuriuos apkalbate.

7. Susikurkite savo vidinio pasaulio taisykles.

8. Stipriai išanalizuokite, ar tinkami žmonės aplink Jus, ar tikrai draugai yra draugai, gal jie šalia tik dėl naudos ar pan.?

9. Lavinkite savo sąmoningumą, stebėkite situacijas, analizuokite poelgius ir įvykius. Tai bus galima pritaikyti kitą kartą panašiose situacijoje.

10. Niekada netikėkite, kad kažkur kitur yra geriau nei Jūs turite. Jūs turite tai, ką skleidžiate energetiškai šiuo metu apie save. Todėl, kad gautumėte tai, ko norite, turite skleisti panašius vibracijų dažnius.


Ir svarbiausia - Jūsų vidus! Kas jame?! Kai jame šviesa, aplinka savaime keičiasi. Tik Visatoje egzistuoja uždelstumo momentas. Tą reikia atsiminti!


Jeigu kiekvieną Jūsų pasiekimą įvardintume laiptais, kokie būtų jų pavadinimai?

...........................................................................

Ši sėkmės istorija patvirtina A. Einšteino žodžius „Jei nori gyventi laimingą gyvenimą – susiek jį su tikslu, o ne su kitais žmonėmis ar daiktais.“

...........................................................................

Ko palinkėtumėte „LAIKAS TAU“ steigėjams, kūrėjams ir skaitytojams?


Bendradarbiavimas padeda siekti bendro tikslo, tad ką tik gimusiam portalui linkiu glaudaus bei nuoširdaus bendradarbiavimo ir su menininkais, ir su skaitytojais, nes pozityvi sklaida naudinga visoms pusėms. Į kūrėjus ir skaitytojus kreipiuosi mano pačios papildytais mėgstamais Fransio Bekono žodžiais: „Iš sėklos išauga medis. Įsivaizduokite, kad Jūs – sėkla, o gal jau medis. Leiskite „LAIKAS TAU“ pabūti Jūsų vandeniu. Bendradarbiavimo tikslas - kad Jūs - žaliuotumėt.“


Nuoširdžiai dėkoju pirmajai portalo viešniai už pasidalinimą savo dar gana trumpo gyvenimo tarpsnio ilga sėkmės istorija ir nuoširdžiai linkiu sėkmės kopiant tik aukštyn!


Eveliną Biliūnaitę kalbino ir straipsnį parengė

Su meile Vida Meilė


! Norėdami komentuoti, būtinai turite prisijungti prie naujienų portalo (prisijungimas straipsnio viršuje).

201 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

BALTA TYLA

bottom of page