top of page
  • Autoriaus nuotraukaJūratė Gembutienė

D. Orchidė | IŠEITIS VISADA YRA

Atnaujinta: 2020-04-25

Jei Dievas uždaro duris, tai atidaro langus. Jei Mahometas neina pas kalną, tai kalnas eina pas Mahometą. Jei esate talentingas, žinote, kaip rašyti, kurti, ir norite, kad jus išgirstų pasaulis, o į naujienų portalų duris neįmanoma prisibelsti, tuomet belskitės į naujas pozityvių naujienų portalo LAIKAS TAU duris, jos tikrai jums bus atvertos.


lanagas geles
© Canva

Noras ir realybė


Norą rašyti ir kurti eiles jau turėjau nuo vaikystės, bet tai buvo tik noras.

Noras tapo realybe tik tuomet, kai pirmą kartą, būdama 46 metų, parašiusi nediduką straipsnį ir patalpinusi jį Facebookʼo paskyroje, supratau, kad tai, ką rašau, žmonėms patinka.

Kodėl?

Galbūt todėl, kad tai buvo lengva skaityti, suprasti ir labai artima kiekvienam skaitytojui.

Laikas ėjo, augo mano mintys, augo ir mano poreikis išmokti daugiau.

Todėl užsiregistravau į Rašytojų akademijos kursus internetu, kur net 24 savaites mokinausi ir sėmiausi rašymo žinių.

Esu dėkinga lektorei Evelinai Biliūnaitei ne vien už pamokas, už tai, kad mokė, kaip rašyti, bet ir už supratingumą ir palaikymą, kuriant naujus projektus.


Pirmo straipsnio nesėkmė

Pasitelkusi gautas žinias, žodis po žodžio sudėliojau pirmąjį savo rimtą ir kokybišką straipsnį „Mamos sapnas, išgydęs dukras nuo žvynelinės“.

Gal naiviai, bet tikėjau, kad straipsnį patalpins nors vienas naujienų portalas (netgi pasvajojau, kad tai bus Delfi.lt), bet, mano apgailestavimui, nei vienas ne tik kad nesusidomėjo, bet netgi nesugebėjo atsiųsti atsakymo, kad straipsnis nebus patalpintas.

Buvo liūdna ir skaudu. Rankos sviro.

Nėra to blogo, kas neišeitų į gerą

Jei Dievas uždaro duris, tai atidaro langus.

Jei mano straipsnis pasirodė nevertas dėmesio kitiems, jei visame kame buvo matoma tik komercija, jei man buvo užtrenktos durys panosėje, nutariau, kad turiu daryti kažką pati.

Tyliai brendo mintis naujam projektui – sukurti pačiai portalą, bet tik pozityvių žinių, be skausmo, be politikos, be katastrofų.

Taip atsivėrė langai ir susibūrusios penkios talentingos asmenybės sukūrėme pozityvių naujienų portalą LAIKAS TAU.

Pagaliau, mūsų naujame portale pasidalinau straipsniu „Mamos sapnas, išgydęs dukras nuo žvynelinės“, kuris susilaukė daugiau nei tūkstančio skaitytojų dėmesio, bei pasipylė prašymai pasidalinti stebuklingo tepalo sudėtimi.

Taip supratau, kad ne visada redaktoriai skaito širdimi, o juk nuo to pasaulis būtų daug nuostabesnis, šiltesnis ir daug daugiau žmonių būtų laimingesnių.


Jei Mahometas neina pas kalną, tai kalnas eina pas Mahometą

Žinau, kad ne vienas talentingas žmogus, gebantis rašyti, mokantis kurti eiles, neturi galimybės pasidalinti savo kūryba, savo mintimis su plačiąja visuomene tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.


Jūs, kas mokate valdyti žodžio galią, esate Mahometas, o mes, LAIKAS TAU redakcija, esame kalnas ir mes einame pas jus.


Siųskite savo kūrinius ir mes būtinai pasidalinsime jais su savo skaitytojais, kurių ratas kas dieną vis sparčiau plečiasi ir auga. .

Laukiame jūsų kūrinių:

El. paštu: laikastault@gmail.com

Facebook‘o puslapyje: LaikasTau.lt

Svetainėje: laikastau.lt

Su pagarba LAIKAS TAU redaktorė

Jūratė Gembutienė

(Deivina Orchidė)


! Norėdami komentuoti, būtinai turite prisijungti prie naujienų portalo (prisijungimas straipsnio viršuje).

152 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

BALTA TYLA

bottom of page